Results : Smuts Irene River : Smuts Irene river Run/walk on Saturday @ 06:44, 7th August 2021

Search Download Share to Facebook
G Gender Position O Overall Position C Category Position Dog Run
21km:Male [1]
G O C Number Name Activity Gender Age Category Duration
1 1 1 TRAIL12364 William Mason 21km Male 54 Master (50-59) 04:10:15
21km:Female [1]
G O C Number Name Activity Gender Age Category Duration
1 2 1 TA2174 Sharon Van Wyk 21km Female 65 Grand-Master (60+) 04:10:16
15km:Male [6]
G O C Number Name Activity Gender Age Category Duration
1 1 1 TRAIL12167 Scott Stevenson 15km Male 54 Master (50-59) 01:17:58
2 2 1 TA2537 Andre Wagenaar 15km Male 33 Sub-Veteran (30-39) 01:33:40
3 3 2 TRAIL11023 Grant Hall 15km Male 51 Master (50-59) 01:49:03
4 4 1 TRAIL20339 Johan Strydom 15km Male 66 Grand-Master (60+) 01:56:03
5 5 2 TA3412 William Strydom 15km Male 37 Sub-Veteran (30-39) 01:56:18
6 7 2 TRAIL20578 Francois Steyl 15km Male 71 Grand-Master (60+) 02:16:58
15km:Female [2]
G O C Number Name Activity Gender Age Category Duration
1 6 1 TA1177 Lynette Biddulph 15km Female 44 Veteran (40-49) 02:04:28
2 8 1 TA2054 Letitia Van Der Westhuizen 15km Female 55 Master (50-59) 02:23:48
10km:Male [5]
G O C Number Name Activity Gender Age Category Duration
1 1 1 TRAIL20200 Willie Beneke 10km Male 59 Master (50-59) 00:47:33
2 3 1 TA3436 Rynhard Beneke 10km Male 30 Sub-Veteran (30-39) 01:07:51
3 4 2 TA1402 Louis Beneke 10km Male 56 Master (50-59) 01:07:53
4 5 3 TA2983 Ian Halkerd 10km Male 54 Master (50-59) 01:15:50
5 9 1 TRAIL20304 Henry Marais 10km Male 66 Grand-Master (60+) 01:43:33
10km:Female [5]
G O C Number Name Activity Gender Age Category Duration
1 2 1 TA2515 Michelle Slinger 10km Female 37 Sub-Veteran (30-39) 01:05:24
2 6 1 TA3491 Emma Strydom 10km Female 21 Senior (19-29) 01:30:37
3 7 2 TA3325 Samantha Foley 10km Female 39 Sub-Veteran (30-39) 01:35:54
4 8 2 TA2197 Kirsten Dutton 10km Female 22 Senior (19-29) 01:40:33
5 10 1 TA2168 Lebo Maphumulo 10km Female 40 Veteran (40-49) 02:05:00
5km:Male [11]
G O C Number Name Activity Gender Age Category Duration
1 1 1 TA3594 Kevin Le Roux 5km Male 39 Sub-Veteran (30-39) 00:28:30
2 2 1 TA2941 Kritzinger De Wet 5km Male 27 Senior (19-29) 00:31:24
3 5 1 TRAIL12236 Clive Hutchinson 5km Male 50 Master (50-59) 00:36:03
4 7 2 TA1808 Alex Urban 5km Male 32 Sub-Veteran (30-39) 00:41:20
5 8 2 TRAIL11518 Deandre Hattingh 5km Male 22 Senior (19-29) 00:46:47
6 10 3 TA2443 Deveon Ellett 5km Male 32 Sub-Veteran (30-39) 00:49:39
7 16 1 TA3552 Ron Busquet 5km Male 77 Grand-Master (60+) 01:03:19
8 22 2 TA2599 Gary Noakes 5km Male 60 Grand-Master (60+) 01:11:11
9 30 3 TA3481 Marius Van Wyk 5km Male 63 Grand-Master (60+) 01:20:59
10 31 1 TA3019 Krum Hristov 5km Male 8 Under 11 01:27:09
11 34 4 TA2996 Valadimir Hristov 5km Male 81 Grand-Master (60+) 01:27:13
5km:Female [26]
G O C Number Name Activity Gender Age Category Duration
1 3 1 TA3149 Clara Olivier 5km Female 27 Senior (19-29) 00:31:24
2 4 1 TRAIL12170 Cornelia Hutchinson 5km Female 39 Sub-Veteran (30-39) 00:35:50
3 6 1 TRAIL20346 Suzette Beneke 5km Female 58 Master (50-59) 00:36:31
4 9 2 TA2382 Michelle Henningse 5km Female 30 Sub-Veteran (30-39) 00:49:39
5 11 1 TRAIL20461 Yolande Hattingh 5km Female 48 Veteran (40-49) 00:51:36
6 12 3 TA2970 Karien Lubbe 5km Female 37 Sub-Veteran (30-39) 00:51:44
7 13 4 TRAIL20402 Cecile Masuret 5km Female 37 Sub-Veteran (30-39) 00:58:40
8 14 1 TRAIL20237 Gabriella Masuret 5km Female 7 Under 11 00:58:43
9 15 2 TRAIL20216 Sharon Dutton 5km Female 51 Master (50-59) 01:01:13
10 17 2 TA2798 Banele Manana 5km Female 27 Senior (19-29) 01:04:44
11 18 5 TRAIL11919 Andriza Liebenberg 5km Female 30 Sub-Veteran (30-39) 01:06:32
12 19 3 TA2012 Sherrill Wagenaar 5km Female 57 Master (50-59) 01:07:23
13 20 4 TA2651 Nicoline Halkerd 5km Female 50 Master (50-59) 01:10:53
14 21 1 TRAIL20470 Laura Noakes 5km Female 61 Grand-Master (60+) 01:11:07
15 23 6 TA3056 Liezle Durand 5km Female 34 Sub-Veteran (30-39) 01:16:39
16 24 3 TA2589 Irene Lambrianos 5km Female 29 Senior (19-29) 01:16:59
17 25 7 TA1507 Monique Bordalo 5km Female 34 Sub-Veteran (30-39) 01:17:43
18 26 8 TA3477 Charne Allkins 5km Female 32 Sub-Veteran (30-39) 01:19:19
19 27 9 TA1873 Daleen Hurter 5km Female 39 Sub-Veteran (30-39) 01:19:49
20 28 4 TA2252 Marthie Du Plessis 5km Female 21 Senior (19-29) 01:19:51
21 29 2 TA1860 Martie Van Wyk 5km Female 44 Veteran (40-49) 01:20:53
22 32 10 TA2637 Gergana Hristova 5km Female 38 Sub-Veteran (30-39) 01:27:11
23 33 2 TA2617 Yana Hristova 5km Female 7 Under 11 01:27:12
24 35 3 TA3446 Neda Hristova 5km Female 4 Under 11 01:27:14
25 36 5 TA3013 Mamonare Maake 5km Female 24 Senior (19-29) 02:38:19
26 37 6 TA2921 Sindi Shabalala 5km Female 24 Senior (19-29) 02:38:59